WWW.SUPERPRICE.LT yra oficiali UAB „BIG Baltija” internetinė parduotuvė

BERG BALTIJA, UAB VEIKLA: Indai, virtuvės reikmenys, stalo įrankiai. Išskirtinai aukštos kokybės virtuvės reikmenys, stalo įrankiai ir indai profesionalams. Didmeninė ir mažmeninė prekyba virtuvės indais bei aksesuarais (puodai, porceliano indai, gaminimo ir stalo įrankiai, stiklo dirbiniai (vazos, taurės iš krištolinio stiklo), silikoninės kepimo formos, druskos ir pipirų malūnėliai, alavo dirbiniai ir kt.).

BergHOFF produkcija išsiskiria aukščiausia kokybe bei išskirtine išvaizda. Tai itin patikimi, saugūs gaminiai, gaminami iš medžiagų, atitinkančių visus aukščiausius kokybės standartus. Kompanija BergHOFF yra viena iš pirmaujančių tiekėjų visame pasaulyje.

Maestro produkcija :

Per 10 darbo metų Maestro asortimentą sudaro apie 1500 prekių pavadinimų.
Visi gaminiai yra ne tik gražūs, bet ir patogūs bei funkcionalūs.
Maestro žino, gerbia bei vertina partneriai ir vartotojai.

Maestro visada laiku reaguoja į rinkos pokyčius bei reikalavimus ir gamina modelius, galinčius patenkinti pačių reikliausių bei griežčiausių vartotojų lūkesčius.

Maestro produkcija yra paklausi dėl savo ergonomiškumo ir funkcionalumo.
Svarbu pabrėžti, kad elektriniai prietaisaiindai ir aksesuaraigaminiai iš porceliano ir keramikos, taip pat indai iš karščiui atsparaus stiklo, yra skirtingų kainų kategorijų – aukšta, vidutinė ir žema.
Todėl žmonės, gaunantys skirtingas pajamas, už jiems priimtiną kainą gali įsigyti prekes, pagamintas iš aukštos kokybės medžiagų.

Kompanija Maestro rūpinasi savo vartotojų sveikata ir saugumu, todėl visa prekinio ženklo pristatoma produkcija yra sertifikuota. Prekių kokybė, kainų stabilumas, nuolatinis asortimento papildymas ir užtikrinimas, modelių kūrimas, tobulinimas ir platus pasirinkimas, darbuotojų profesionalumas – tai, kas sudaro prekinio ženklo Maestro sėkmę.

Maestro siekia namų ruošos darbus paversti kūrybingu, įvairiapusišku ir dinamišku procesu, kurio metu kiekvienas gali atskleisti savo sugebėjimus.

Pagrindinis mūsų darbo vertinimo kriterijus – Jūsų pripažinimas ir pasitenkinimas mūsų produkcija.

BIG BALTIJA, UAB PREKIŲ ŽENKLAI:

BERGHOFF, ROSLE, ARTINA, CILIO, SILIKOMART, MAESTRO, FISSMAN

BIG BALTIJA, UAB PARDUOTUVĖS:

Kalvarijų g. 143, Vilnius Berghoff išparduotuvė +37069925505 shop@superprice.lt