BERGHOFF” iš nerūdijančio plieno produkcijos priežiūra.

 

 

Indai pagaminti iš aukštos kokybės nerūdijančio plieno, todėl juos prižiūrėti gana paprasta.
Prieš naudojant naujus indus reikia išplauti karštu vandeniu su skystomis plovimo priemonėmis, kad būtų pašalinti galimi nešvarumai arba lipalai. Minkšta kempinėle, suvilgyta plovikliu, įtrinkite indų paviršių ir taip palikite 5 minutėms, po to nuplaukite vandeniu. Esant reikalui, visos procedūros kartojamos 2-3 kartus. Vėliau indus rekomenduojama plauti minkšta kempinėle arba servetėle, bet kokiu švelniu plovikliu. Kad indai išsaugotų blizgesį, būtina iškart po plovimo juos sausai iššluostyt.
Indų valymui nerekomenduojama naudoti metalinių šepečių, peilių, gremžtukų ir panašių daiktų. Negalima valymui naudoti priemonių, galinčių pažeisti paviršių (pavyzdžiui grūdėtų priemonių), o taip pat šarminių ploviklių, nes indai praranda blizgesį.
Indų paviršiuje gali atsirasti kalkių nuosėdų – taip vadinamų katilo nuovirų. Tokios nuosėdos, taip pat dėmės, atsiradę nuo kai kurių produktų mineralinių druskų, lengvai pašalinamos kempinėle, suvilgyta actu, citrinų sultimis arba citrinų rūgšties skiediniu. Taip pat galima naudoti ploviklius, kurių sudėtyje yra citrinų rūgšties.
Stebėkite, kad indai neperkaistų! Jiems perkaitus gali pasikeisti metalo paviršiaus spalva – iki auksinio arba šviesiai rusvo atspalvio, gali atsirasti vaivorykštinės dėmės. Tai nėra indų defektas ir jokiu būdu neturi įtakos nei indų patvarumui, nei gaminamo maisto savybėms. Norint, kad metalo spalva nepakistų, reikia griežčiau laikytis indų naudojimo taisyklių. Perkaitę indai turi atvėsti savaime, jokiu būdu nenaudokite šalto vandens. Jeigu spalva vis tik pasikeitė, naudokite valiklį, skirtą nerūdijančiam plienui arba palaukite- praeis kiek laiko ir indai atgaus savo spalvą.
D ė m e s i o! Dangčius su termorankena griežtai draudžiama laikyti šaldytuvuose, plauti po tiesiogine vandens srove bei indaplovėse.

Prekes su užslėptais gamybos ir medžiagų defektais, išaiškėjusiais per 12 mėnesių nuo pardavimo dienos keičia prekybos tinklas, kuris jas pardavė shop@superprice.lt www.superprice.lt

Prekes su užslėptais gamybos ir medžiagų defektais reikia pristatyti darbo dienomis nuo 10 iki 16 val. adresu Kalvarijų 143, Vilnius UAB „BergHOFF Baltija”

 

Visas nepatikusias ir nenaudotas prekes galima grąžinti per 14 darbo dienų, adresu Kalvarijų 143, Vilnius UAB „BergHOFF Baltija” darbo dienomis nuo 10 iki 16 val.

GARANTIJA NETAIKOMA:

  • Defektams, atsiradusiems dėl neteisingo puodų naudojimo.
  • Mechaninėms deformacijoms, atsiradusioms dėl netinkamo naudojimo.
  • Defektams, kurie neturi įtakos indų funkcionalumui.
  • Naudojant valymo priemones, kurios gali pakenkti paviršiui.
  • Įbrėžimams, atsiradusiems naudojant metalinius ar kitus kietus įrankius.
  • Prekėms, kurios yra antisanitarinės išvaizdos, nehigieniškos (t.y. riebaluotos, prisvilusios, su maisto likučiais   ir pan.).
  • Nepateikus kasos čekio.